Medycyna estetyczna

BOTOX

Jest powszechnie uznawany za najskuteczniejszy sposób terapii przeciwzmarszczkowej. Zaleca się go przede wszystkim do korekcji zmarszczek pojawiających się w górnych rejonach twarzy. Botox to lek, który zwiotcza mięśnie i ma działanie obwodowe.

ZASTOSOWANIE:

- likwidowanie "kurzych łapek" wokół oczu;
- redukcja pionowych zmarszczek pojawiających się między oczami – tzw. „lwie” zmarszczki;
- likwidowanie z obszaru czoła zmarszczek poprzecznych;
- pomoc w leczeniu „zmarszczek palacza” wokół ust;
- likwidacja „zmarszczek króliczych”;
- leczenie bruksizmu;
- leczenie "uśmiechu dziąsłowego";
- leczenie przykurczów, kręczu szyji, spastyczności (przykurczów);
- leczenie nadpotliwości pach, dłoni, stóp;
- zapobieganie bólom głowy u pacjentów z migreną.

Nadmierna potliwość pach, dłoni, stóp jest najczęściej spowodowana pierwontą idiopatyczną (niewiadomego pochodzenia) hiperhydrozą. Zastosowanie toksyny botulinowej hamuje uwalnianie neuroprzekaźnika w obrębie gruczołów potowych. Dzięki temu hamowane jest wydzielanie potu. Działanie jest wyłącznie miejscowe, dotyczy tylko leczonej okolicy. 

KWAS HIALURONOWY

Należy do glikozoaminoglikanów, które występują we wszystkich organizmach żywych. W skórze ludzkiej zlokalizowany jest w macierzy międzykomórkowej skóry właściwej i odpowiada za wiązanie i magazynowanie wody. Dzięki temu skóra jest jędrna i dobrze nawilżona. Kwas hialuronowy posiada także właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne, ułatwia również transport różnych substancji w głąb skóry.

ZASTOSOWANIE:
- korekcja bruzd nosowo-wargowych i opadających kącików ust, oraz zmarszczek tzw. "marionetek";
- modelowanie, powiększanie ust;
- poprawa owalu twarzy, modelowanie policzków, wypełnienie zapadających się obszarów skroni;
- korekcja drobnych zmarszczek w obrębie twarzy, szyji, dekoltu;
- poprawa jędrności skóry grzbietów dłoni.

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY

Zabieg polega na płytkich iniekcjach do skóry właściwej niewielkich ilości specjalnych odżywczych preparatów leczniczych lub na podawaniu aktywowanego osocza bogatopłytkowego PRP, które otrzymuje się z krwi pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Preparat ten jest bogaty w silnie stymulujące tkankowe czynniki wzrostu. Zabieg jest skuteczny zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Stosowany jest w profilaktyce przy wypadaniu włosów jak i w celach odżywczych dla skóry właściwej a tym samych dla wzmocnienia cebulek włosów oraz w celu nawilżenia skóry głowy.

NICI PDO

Należą do grupy zabiegów mało inwazyjnych, które wpływają na poprawę napięcia, elastyczności i gęstości skóry. . Po około 14 dniach od wprowadzenia nici polidioksanowej w warstwę podskórną rozpoczyna się proces produkcji kolagenu i trwa tak długo jak długo nić nie ulegnie całkowitej resorpcji -czyli około 9 miesięcy. Nowo wyprodukowany kolagen utrzymuję uzyskane efekty estetyczne około 18-24 miesięcy. 

RODZAJE NICI:

Nici MONO to obecnie najprostszy i najpopularniejszy rodzaj nici. Najczęściej służy do rewitalizacji wiotkiej i przesuszonej skóry.

Nici MULTI TWIN,TRIPLE są stosowane do wykonywania bezoperacyjnych liftingów twarzy i ciała w sytuacji, gdy należy wzmocnić tkankę łączną.

Nici GENESIS SCREW pozwalają na podniesienie skóry i tkanek podskórnych.

Nici GENESIS TORNADO są najsztywniejszym rodzajem nici rewitalizujących i pozwalają na osiągniecie efektu liftingu oraz wygładzenie głębokich zmarszczek.

Nici PDO GENESIS COG 4D to najbardziej zaawansowana obecnie nić PDO. Ze względu na swoją budowę i grubość nić silnie stymuluję odbudowę włókien kolagenowych.

Nici PDO COG 4D to rewolucyjny produkt, w którym wielokierunkowa nić z wielokierunkowymi haczykami umiejscowiona jest w kaniuli

Rejestracja: +48 606 434 105. Poniedziałek - piątek, w godzinach od 12:00 do 17:00.